Objavljeno v: Gradbeni vestnik - 4,5 - 1997

Janez Kovačič, dipl. inž. arh., Vodja obravnavanega projekta

ZAŠČITA GRADBENE JAME, IZDELAVA PILOTOV IN TEMELJNE PLOŠČE ZA POSLOVNI OBJEKT OB LANGUSOVI ULICI

Poslovna zgradba Langusova, ki ima
23.000 m2 netto površine, je urbanistično zasnovana iz treh v celoto povezanih delov. Poleg dveh kleti, pritličja in mezzanina ima prvi, najnižji del še tri nadstropja, višji del imenovan "kocka", šest nadstropij, tretji del pa sedem nadstropij.

Poslovna zgradba Langusova, ki ima 23.000m2 netto površine, je urbanistično zasnovana iz treh v celoto povezanih delov. Poleg dveh kleti, pritličja in mezzanina ima prvi, najnižji del še tri nadstropja, višji del imenovan "kocka", šest nadstropij, tretji del pa sedem nadstropij.

Excavation protection, piles and plate construction, for building in Langus Street

Poslovna zgradba Langusova, ki ima