Objavljeno v: Gradbeni vestnik - 6-8 - 1997

STANOVANJSKI IN POSLOVNI OBJEKTI V MOSKVI

UDK: 69.059.25

POVZETE K • S U M M A R Y

V administrativnem centru Moskve se gradi osemnadstropni luksuzni stanovanjsko poslovni objekt s fasado, ki posnema staro rusko arhitekturo. Objekt je arhitektonsko razgiban in zahteven, saj so v objektu luksuzna stanovanja s hišnim zimskim bazenom in podzemnimi garažami. Za štirinadstropni objekt luksuznih stanovanj s podzemnimi garažami, zimskim vrtom in prostori za rekreacijo je značilna masivna izvedba s 64 cm debelimi zunanjimi opečnimi zidovi.

Apartment and Business Buildings in Moscow

POVZETE K • S U M M A R Y

An eight-storey luxury apartment and business facility with an imitation Old Russian front is being built in Moscow’s central business district. The building is vivid and demanding in architectural terms, as it incorporates luxury apartments with an indoor swimming pool and underground garages.

The four-storey luxury apartment building with underground garages, winter garden and fitness facilities was constructed with solid 64-centimetre thick outer walls made of brick.