Objavljeno v: Gradbeni vestnik - 6-8 - 1997

Feliks Podgoršek, inž.

OBNOVLJENA TOVARNA ASFALTA V ČRNUČAH

UDK: 691.16.006.3

Članek obravnava obnovljeno tovarno asfalta v Črnučah, ki je zgrajena po najnovejših dosežkih asfaltne in okolju prijazne tehnologije. Novost pri obnovi je uvedba računalniškega krmiljenja celotne proizvodnje.

Renovated Asphalt Plant in Črnuče

The article discusses the renovated asphalt plant in Črnuče, which is built in accordance with the most recent advances in asphalt technology and environmen-tally-safe technology. The renovation process included the introduction of a computer-guided production process.