Objavljeno v: Gradbeni vestnik - 6-8 - 1997

MOBILNE DROBILNO-SEJALNE STROJNE LINIJE

UDK: 69.056:62-182.002.1

POVZETE
V SCT Strojegradnja smo razvili mobilno drobilno strojno linijo ME PUD-VDR-120.
V članku so predstavljena izhodišča pri projektiranju, glavne tehnične karakteristike in rezultati poskusnega obra-tovanja. Opisane so tudi prednosti mobilnih strojnih linij ter naše usmeritve pri njihovem nadaljnjem razvoju.

V SCT Strojegradnja smo razvili mobilno drobilno strojno linijo ME PUD-VDR-120. V članku so predstavljena izhodišča pri projektiranju, glavne tehnične karakteristike in rezultati poskusnega obra-tovanja. Opisane so tudi prednosti mobilnih strojnih linij ter naše usmeritve pri njihovem nadaljnjem razvoju.

Mobile Crushing and Screening Plant

POVZETE
V SCT Strojegradnja smo razvili mobilno drobilno strojno linijo ME PUD-VDR-120.

SCT Strojegradnja has developed ME PUD-VDR-120, a mobile crushing and screening plant. The article presents the objectives taken into account while designing it, the main technical characteristics, and the results of experimental operation. The advantages of mobile plants and our new directions in their further development are described.